Tips

(P&F) Точкові та фігурні торгівлі

Далі ви отримаєте надійну основу для подальшого вивчення двох важливих принципів складання графіків P&F: рівні підтримки та рівні опору. Слід пам’ятати, що і підтримка, і опір показані горизонтальними лініями, а лінії тренду представлені кутами 45 градусів.

Рівні підтримки

Рівень підтримки – це рівень, на якому інвестори та трейдери вважають, що ціни почнуть рухатися вище після досягнення позначки підтримки. Подивіться на три О у наведеному вище прикладі, щоб побачити, що це означає. Горизонтальний ряд О – це те, що ви шукаєте, коли обнуляєте розворот тренду і починаєте висхідний тренд.

Рівні опору

Горизонтальний ряд знаків X позначає рівні опору, які потрібно шукати в дослідженні графіків P&F. Дослідження тренд-ліній показали, що прорив рівнів опору, як правило, відбувається з великим задоволенням, тобто з великим обсягом і швидким зростанням ціни акцій.

Підсумок

Тенденції потребують тривалого часу, щоб повернутись назад, тому трейдери повинні пам’ятати, що графіки P&F призначені для довгострокових інвесторів і не мають жодної цінності для короткострокових трейдерів. Використовуючи графіки точок і цифр для визначення загальних цінових тенденцій, технічні інвестори можуть зайняти позиції, які мають велику ймовірність отримання прибутку.
Це лише базовий огляд діаграм P&F. Найкраща книга, коли-небудь написана на цю тему, – “Точкові та графічні схеми” Томаса Дорсі. Ця книга є обов’язковою для всіх, хто хоче глибоко зрозуміти цей популярний метод складання графіків. З моменту введення діаграм P&F вони